MAVİGÜN İLKOKULU BAŞARILARI


MAVİGÜN KOLEJİ

2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ
 

“Suya Dair Her Şey” konulu Kompozisyon yarışması

Türkiye 2.'si                            5.Sınıf Öğrencisi İrem Sude ELDEN

 

Okçuluk turnuvası

İstanbul 2.'si                           4.Sınıf Öğrencisi Hayrunnisa DOĞAN

                                               3.Sınıf Öğrencisi Miray Nur GÜLTEKİN

                                                4.Sınıf Öğrencisi Yaren Zeynep AYSEL

İstanbul 3.'sü                          4.Sınıf Öğrencisi Yusuf Can ESİN

                                               3.Sınıf Öğrencisi Yiğit AYGÜN

                                               4.Sınıf Öğrencisi Emir ALTUNBAŞ

İstanbul 3.'sü                          7.Sınıf Öğrencisi Meryem ERMEYDAN

                                               7.Sınıf Öğrencisi Sinem ÇOŞKUN

                                               7.Sınıf Öğrencisi Fatma Nur ŞENER

İstanbul 3.'sü                          7.Sınıf Öğrencisi Ali Taha SEVER

                                               7.Sınıf Öğrencisi Vedit Berk KIVILCIM

                                               7.Sınıf Öğrencisi Gökdeniz ATILGAN

                                               7.Sınıf Öğrencisi Ahmet Taha GERÇEL

 

Urfodu Uluslar Arası Bilim Olimpiyatları Biyoloji kategorisinde

Başarı Madalyası                     6.Sınıf Öğrencisi Şuheda Asel KORKUT

                                               6.Sınıf Öğrencisi Emine Sena KARA

                                               7.Sınıf Öğrencisi Sudenaz GÖKTAŞ

                                               7.Sınıf Öğrencisi Beyza İNAL

                                                7.Sınıf Öğrencisi Mina KARAKUŞ

                                                   7.Sınıf Öğrencisi Zeynep KARACA

                                               7.Sınıf Öğrencisi Yağmur ATALAY

Urfodu Uluslar Arası Bilim Olimpiyatları Matematik kategorisinde

Başarı Madalyası                     7.Sınıf Öğrencisi Erkut Arda ÖZDEN

                                               7.Sınıf Öğrencisi Gökdeniz ATILĞAN

Aktif Deney yarışması

İstanbul 3.sü                           7.Sınıf Öğrencisi Derman AYKAÇ

                                               7.Sınıf Öğrencisi Ahmet Refik ERTÜRK

                                               7.Sınıf Öğrencisi M.Semih TÜRK

Teşvik Ödülü                           6.Sınıf Öğrencisi Şuheda Asel KORKUT

                                               6.Sınıf Öğrencisi Nisan KAYA

                                               6.Sınıf Öğrencisi Ece TOPCU

Çocuk Yazarlar Hikaye yarışması

Mansiyon Ödülü                      6.Sınıf Öğrencisi Güngör İsra AGKOUS

 

Satranç turnuvası

İstanbul Bölge 2.'si                 7.Sınıf Öğrencisi Enes Mustafa EYMUR

                                               7.Sınıf Öğrencisi Gökdeniz ATILĞAN

                                               8.Sınıf Öğrencisi Erdem YILDIRIR

                                               7.Sınıf Öğrencisi Mehmet Emin KABURGA

                                                8.Sınıf Öğrencisi Mehmet Emre EFE

 

 

''Kızılay” konulu Kompozisyon yarışması

Gaziosmanpaşa 1.'si               7.Sınıf Öğrencisi Fatma Sena ÖZKAN

Gaziosmanpaşa 1.'si               8.Sınıf Öğrencisi Yunus Emre BERBER

 

Satranç turnuvası

Gaziosmanpaşa 1.'si               4.Sınıf Öğrencisi Atakan Salim ATILĞAN

                                               4.Sınıf Öğrencisi Eralp ÇETİN

                                               4.Sınıf Öğrencisi Egemen YALÇINTEPE

                                               4.Sınıf Öğrencisi Arda YALÇINTEPE

Masa Tenisi turnuvası

Gaziosmanpaşa 1.'si               3.Sınıf Öğrencisi Ayşe Ecrin EREGİZLİ

                                               3.Sınıf Öğrencisi Eylül GÖKÇE

                                               4.Sınıf Öğrencisi Eylül MEMİŞOĞLU

                                               4.Sınıf Öğrencisi Azra ERDÖL

''Çanakkale savaşlarını anma” konulu Kompozisyon yarışması

Gaziosmanpaşa 1.'si               7.Sınıf Öğrencisi Derman AYKAÇ

 

Geleneksel Çocuk Oyunları Mas Güreşi yarışması

Gaziosmanpaşa 1.'si               1.Sınıf Öğrencisi Muhammed Yiğit YÜCEL

                                               1.Sınıf Öğrencisi Musab Mahir DUMAN

                                               1.Sınıf Öğrencisi Yavuz Selim ŞENTÜRK

                                               1.Sınıf Öğrencisi Egemen UCA

1.Sınıf Öğrencisi Bertuğ Taha TURAN

                                               1.Sınıf Öğrencisi Ahmet Arif ERÇEK

                                               1.Sınıf Öğrencisi Züleyha GÖZAN

                                               1.Sınıf Öğrencisi Ayşe Eylül GÖLGECİ

1.Sınıf Öğrencisi Dilara DURMUŞ

                                               1.Sınıf Öğrencisi Aleyna İkra ÖZER

                                               1.Sınıf Öğrencisi Zeynep Ela ŞAHİN

                                               1.Sınıf Öğrencisi Ela ÇALIŞ

Gaziosmanpaşa 1.'si               2.Sınıf Öğrencisi Mehmet Ali YILAR

                                               2.Sınıf Öğrencisi İbrahim Doruk DOĞAN

                                               2.Sınıf Öğrencisi Yağız KARAKUŞ

                                               2.Sınıf Öğrencisi Kayra BOZOĞLAN

2.Sınıf Öğrencisi Abdül Kadir KURT

                                               2.Sınıf Öğrencisi Mehmet AGKOUS

                                               2.Sınıf Öğrencisi Ecrin KAYA

                                               2.Sınıf Öğrencisi İpek Naz OLGUN

2.Sınıf Öğrencisi Zeynep Derin ATAR

                                               2.Sınıf Öğrencisi Nisanur AKTAŞ

                                               2.Sınıf Öğrencisi Zeynep BAYIR

                                               2.Sınıf Öğrencisi Elif KESİMLİ

Gaziosmanpaşa 1.'si               5.Sınıf Öğrencisi Erva Nisa KILIÇ

                                               5.Sınıf Öğrencisi Sude GÖKÇE

                                               6.Sınıf Öğrencisi Güngör İsra AGKOUS

                                               6.Sınıf Öğrencisi Hanne Şira ŞAHİN

6.Sınıf Öğrencisi Zehranaz USTA

                                               6.Sınıf Öğrencisi Ela HACIOĞLU

                                               6.Sınıf Öğrencisi Ayberk MEMİŞOĞLU

                                               6.Sınıf Öğrencisi Berat BAYSAL

6.Sınıf Öğrencisi Akif Berat BEKEN

                                               5.Sınıf Öğrencisi Yusuf UZUNÇAM

                                               5.Sınıf Öğrencisi Ege DEMİRKAYA

                                               5.Sınıf Öğrencisi Yusuf Hattap TOPÇU                                                                                    5.Sınıf Öğrencisi Defne TUNCA

                                               5.Sınıf Öğrencisi Feyzagül DEMİR

                                               5.Sınıf Öğrencisi Meryem Begüm IŞIK

5.Sınıf Öğrencisi Birsen DOĞAN

                                               6.Sınıf Öğrencisi Fazlı YETİM

                                               5.Sınıf Öğrencisi M. Emir DERELİOĞLU

                                               5.Sınıf Öğrencisi M. Salih ASLAN

5.Sınıf Öğrencisi Karabey Talha VARLI

 

Geleneksel Çocuk Oyunları Mendil Kapmaca Yarışması

Gaziosmanpaşa 1.'si               7.Sınıf Öğrencisi M. Emin KABURGA

                                               8.Sınıf Öğrencisi M.Avni DEMİR

                                               7.Sınıf Öğrencisi Yusuf KAYA

                                               8.Sınıf Öğrencisi Arda BAŞOĞLU

8.Sınıf Öğrencisi Alper KAYA

                                               8.Sınıf Öğrencisi Atabey YURTSEVEN

                                               8.Sınıf Öğrencisi Yunus Emre BERBER

                                               8.Sınıf Öğrencisi Enes GÜL

7.Sınıf Öğrencisi Mahir UCA

                                               7.Sınıf Öğrencisi Derya Deniz UYKAN

                                               8.Sınıf Öğrencisi Zeynep Sude USTA

                                               7.Sınıf Öğrencisi Fatma Sena ÖZKAN

                                               7.Sınıf Öğrencisi Pınar ARSANLI

                                               7.Sınıf Öğrencisi Sena ÖZKAN

                                               7.Sınıf Öğrencisi Sena ARICI

7.Sınıf Öğrencisi Fatmanur ŞENER

                                               8.Sınıf Öğrencisi İzel KAYA

                                               7.Sınıf Öğrencisi Ayşegül EŞİT

                                               7.Sınıf Öğrencisi Meryem ERMEYDAN

7.Sınıf Öğrencisi Ömer Kutay MOLLAOĞLU

                                               8.Sınıf Öğrencisi Zelal Oğuz

Gaziosmanpaşa 1.'si               6.Sınıf Öğrencisi Zeynep KILINÇ

                                               6.Sınıf Öğrencisi Nisan KAYA

                                               5.Sınıf Öğrencisi Nehir ARSLAN

                                               5.Sınıf Öğrencisi FEYZAGÜL DEMİR

5.Sınıf Öğrencisi BİRSEN DOĞAN

                                               5.Sınıf Öğrencisi DİLEM KAYA

                                               5.Sınıf Öğrencisi MERYEM BEGÜM IŞIK

                                               6.Sınıf Öğrencisi ESMA ŞAHİN

5.Sınıf Öğrencisi DEFNE TUNCA

                                               5.Sınıf Öğrencisi HAYRUNNİSA GÜLSUYU

                                               6.Sınıf Öğrencisi OYTUN HATİKLER

                                               6.Sınıf Öğrencisi EMRE AYDOĞAN

                                               5.Sınıf Öğrencisi MERT IŞIK

                                               5.Sınıf Öğrencisi ÖMER KADİR MOCAN

                                               5.Sınıf Öğrencisi BURAK ORMANCI

5.Sınıf Öğrencisi KARABEY TALHA VARLI

                                               6.Sınıf Öğrencisi BARAN BOZ

5.Sınıf Öğrencisi M .SALİH ASLAN

                                               6.Sınıf Öğrencisi FAZLI YETİM

6.Sınıf Öğrencisi MEHMETCAN GÜLERER

 

Basketbol turnuvası

Gaziosmanpaşa 1.'si               8.Sınıf Öğrencisi Enes GÜL

                                               7.Sınıf Öğrencisi Kaan DURMAZ

8.Sınıf Öğrencisi Erdem YILDIRIR

                                                   8.Sınıf Öğrencisi Emre Mert DUMANOĞLU

                                               8.Sınıf Öğrencisi Furkan HASTAOĞLU

                                               7.Sınıf Öğrencisi Vedit Berk KIVILCIM

                                               7.Sınıf Öğrencisi Mehmet Emin KABURGA

7.Sınıf Öğrencisi Alper KIZILDAĞ

                                               7.Sınıf Öğrencisi Ali Taha SEVER

                                               8.Sınıf Öğrencisi İbrahim Berke YAROĞLU

                                               7.Sınıf Öğrencisi Ömer Kutay MOLLAOĞLU

                                               8.Sınıf Öğrencisi Talha YILDIRIM

 

“Serbest “konulu Biyografi yazma  yarışması

Gaziosmanpaşa 2.'si               8.Sınıf Öğrencisi Yunus Emre BERBER

 

Satranç turnuvası

Gaziosmanpaşa 2.'si               6.Sınıf Öğrencisi Kadircan ÖZER

                                               6.Sınıf Öğrencisi Mustafa Enes AKDOĞAN

                                               5.Sınıf Öğrencisi Mustafa Emir DERELİOĞLU

                                               5.Sınıf Öğrencisi Numan ÇAĞLAR

Satranç turnuvası

Gaziosmanpaşa 2.'si               7.Sınıf Öğrencisi Enes Mustafa EYMUR

                                               7.Sınıf Öğrencisi Gökdeniz ATILĞAN

                                               8.Sınıf Öğrencisi Erdem YILDIRIR

                                               8.Sınıf Öğrencisi Mehmet Emre EFE

 

Masa Tenisi turnuvası

Gaziosmanpaşa 2.'si               3.Sınıf Öğrencisi Yusuf ÇITAK

                                               3.Sınıf Öğrencisi Mustafa Yaşar ÖZCAN

                                               3.Sınıf Öğrencisi Ömer ÖZTÜRK                                              

Gaziosmanpaşa 2.'si               8.Sınıf Öğrencisi Esfernur YILDIRIM

                                               8.Sınıf Öğrencisi Azra Emİş KILIÇ

                                               8.Sınıf Öğrencisi Çağla AĞAR

                                               8.Sınıf Öğrencisi Esra YETİM

Gaziosmanpaşa 2.'si               7.Sınıf Öğrencisi Ali Taha SEVER

                                               7.Sınıf Öğrencisi Abdullah Efe KOÇ

                                               7.Sınıf Öğrencisi Ramazan YALÇIN

                                               7.Sınıf Öğrencisi Enes BAŞAR

7.Sınıf Öğrencisi Gökdeniz CEVAHİR

                                               7.Sınıf Öğrencisi Emir Sultan HAN

 

''Çanakkale savaşlarını anma” konulu Şiir yarışması

Gaziosmanpaşa 2.'si               8.Sınıf Öğrencisi Ayşegül GÜL

 

 

 

Satranç turnuvası

Gaziosmanpaşa 2.'si               4.Sınıf Öğrencisi Atakan Salim ATILĞAN

                                               4.Sınıf Öğrencisi Eralp ÇETİN

                                               4.Sınıf Öğrencisi Egemen YALÇINTEPE

                                               4.Sınıf Öğrencisi Arda YALÇINTEPE

                                                4.Sınıf Öğrencisi Furkan Tuğra AKÇA

 

''15 Temmuz Demokrasi Günü ve Şehitleri Anma” konulu Resim yarışması

Gaziosmanpaşa 2.'si               5.Sınıf Öğrencisi Saadet GÜLER

 

 

Geleneksel Çocuk Oyunları Mendil Kapmaca Yarışması                                           

Gaziosmanpaşa 2.'si               3.Sınıf Öğrencisi Ömer Faruk CİNGÖZ

                                               3.Sınıf Öğrencisi Hüseyin GÜLEÇ

                                               3.Sınıf Öğrencisi Yiğit AYGÜN

                                               3.Sınıf Öğrencisi Hüseyin ERDÖL

3.Sınıf Öğrencisi Miraç Yiğit ZENGİN

                                               3.Sınıf Öğrencisi Ömer Arda ALUÇ

                                               3.Sınıf Öğrencisi Ahmet Erkan GÜLEÇ

                                               3.Sınıf Öğrencisi Tibet KARADENİZ

3.Sınıf Öğrencisi Miraç GÜLSUYU

                                               3.Sınıf Öğrencisi Muhammet KILINÇ

                                               3.Sınıf Öğrencisi Beren TÜFEKÇİ

                                               3.Sınıf Öğrencisi Azra CESUR

                                               3.Sınıf Öğrencisi Miray NUR

                                               3.Sınıf Öğrencisi Esila ERİM

                                               3.Sınıf Öğrencisi Berrak KANTAŞ

3.Sınıf Öğrencisi Zümra ÇINAR

                                               3.Sınıf Öğrencisi Ayşe Ecrin EREGİZLİ

                                               3.Sınıf Öğrencisi Azra SARITAŞ

                                               3.Sınıf Öğrencisi Ayşe DENİZ

3.Sınıf Öğrencisi Irmak CENGİZ

3.Sınıf Öğrencisi Yaren ÇAMCI

Gaziosmanpaşa 2.'si               4.Sınıf Öğrencisi Mukaddernur DEĞİRMENCİOĞLU

                                                4.Sınıf Öğrencisi Melis ÇALIŞ

                                               4.Sınıf Öğrencisi Elifnaz ÇELİK

                                               4.Sınıf Öğrencisi Eylül MEMİŞOĞLU

4.Sınıf Öğrencisi Rana AKGÜN

                                               4.Sınıf Öğrencisi Esma DANYILDIZ

                                               4.Sınıf Öğrencisi Ayşe HASBAY

                                               4.Sınıf Öğrencisi Zuhal GÖZAN

4.Sınıf Öğrencisi Zeynep AKTÜRK

                                               4.Sınıf Öğrencisi Zeynepnaz GÖLGECİ

                                               4.Sınıf Öğrencisi Mustafa Mert GÜR

                                               4.Sınıf Öğrencisi Kadir Arda USTA

                                               4.Sınıf Öğrencisi Atakan ATILĞAN

                                               4.Sınıf Öğrencisi Efe Zühtü EROĞLU

                                               4.Sınıf Öğrencisi Yiğit Salih GÜMÜŞ

4.Sınıf Öğrencisi Kerem Zahid ÖZYILMAZ

                                               4.Sınıf Öğrencisi Emrullah AĞCABAL

                                               4.Sınıf Öğrencisi Talha BOZ

                                               4.Sınıf Öğrencisi Eralp ÇETİN

4.Sınıf Öğrencisi Hamza ASLANTÜRK

 

Geleneksel Çocuk Oyunları Yakan Top Yarışması

Gaziosmanpaşa 2.'si               7.Sınıf Öğrencisi M. Emin KABURGA

                                               7.Sınıf Öğrencisi Remzican DEĞİRMENCİOĞLU

                                               7.Sınıf Öğrencisi Yusuf KAYA

                                               8.Sınıf Öğrencisi Arda BAŞOĞLU

8.Sınıf Öğrencisi Alper KAYA

                                               8.Sınıf Öğrencisi Atabey YURTSEVEN

                                               8.Sınıf Öğrencisi Yunus Emre BERBER

                                               8.Sınıf Öğrencisi Zelal OĞUZ

7.Sınıf Öğrencisi Mahir UCA

                                               7.Sınıf Öğrencisi İrem HASTAOĞLU

                                               8.Sınıf Öğrencisi Zeynep Sude USTA

                                               7.Sınıf Öğrencisi Fatma Sena ÖZKAN

                                               7.Sınıf Öğrencisi Ravza BİNGÖL

                                               7.Sınıf Öğrencisi Zeliha GÖZAN

                                               8.Sınıf Öğrencisi M.Avni DEMİR

7.Sınıf Öğrencisi Meryem ERMEYDAN

                                               8.Sınıf Öğrencisi İzel KAYA

                                               7.Sınıf Öğrencisi Sinem COŞKUN

 

Basketbol turnuvası

Gaziosmanpaşa 2.'si               5.Sınıf Öğrencisi Meryem Begüm IŞIK

                                               6.Sınıf Öğrencisi Güngör İsra AGKOUS

6.Sınıf Öğrencisi Zehranaz USTA

                                                   6.Sınıf Öğrencisi Hanne Şira ŞAHİN

                                               6.Sınıf Öğrencisi Ela HACIOĞLU

                                               6.Sınıf Öğrencisi Ebrar TÜRKYILMAZ

                                               6.Sınıf Öğrencisi Nisan KAYA

2.Sınıf Öğrencisi Ecrin KAYA

                                               6.Sınıf Öğrencisi Azra Meryem DÖLEK

                                               6.Sınıf Öğrencisi Selimenur ÖZYURT

                                               5.Sınıf Öğrencisi Alanur KIZGIN

                                                2.Sınıf Öğrencisi Azra Deniz CESUR

Voleybol turnuvası

Gaziosmanpaşa 2.'si               6.Sınıf Öğrencisi Deniz ÖLMEZ

                                               6.Sınıf Öğrencisi Elifnur BEKTAŞOĞLU

6.Sınıf Öğrencisi Elif GÖKÇE

6.Sınıf Öğrencisi Ebrar TÜRKYILMAZ

6.Sınıf Öğrencisi Ela HACIOĞLU

                                                   7.Sınıf Öğrencisi Hatice HAMAL

                                               7.Sınıf Öğrencisi Sudenaz GÖKTAŞ

                                               7.Sınıf Öğrencisi İrem HASTAOĞLU

                                               7.Sınıf Öğrencisi Sevda Esma KOÇAK

8.Sınıf Öğrencisi Zeyep Sude USTA

                                               8.Sınıf Öğrencisi Çağla AĞAR

                                               6.Sınıf Öğrencisi Selimenur ÖZYURT

                                               6.Sınıf Öğrencisi Zehra Naz USTA

                                                7.Sınıf Öğrencisi Meryem ERMEYDAN

                                               7.Sınıf Öğrencisi Firdevs Sıla BÜLBÜL

                                               7.Sınıf Öğrencisi Derya Deniz UYKAN

                                               7.Sınıf Öğrencisi Zeliha GÖZAN

                                                7.Sınıf Öğrencisi Fatmanur ŞENER

 

''Cumhuriyetin 93.Yılı” konulu Resim  yarışması
Gaziosmanpaşa 3.'sü              
4.Sınıf Öğrencisi Melis ÇALIŞ

 

 

''Kızılay” konulu Şiir  yarışması

Gaziosmanpaşa 3.'sü              7.Sınıf Öğrencisi Derman AYKAÇ

Gaziosmanpaşa 3.'sü              8.Sınıf Öğrencisi Azra Emiş KILIÇ

 

''Kızılay” konulu Resim  yarışması

Gaziosmanpaşa 3.'sü              6.Sınıf Öğrencisi Güngör İsra AGKOUS

 

 

“Serbest” konulu Eleştiri yazma yarışması

Gaziosmanpaşa 3.'sü              8.Sınıf Öğrencisi İzel KAYA

 

Masa Tenisi turnuvası

Gaziosmanpaşa 3.'sü              5.Sınıf Öğrencisi Ayşe Beril YILDIZ

                                               5.Sınıf Öğrencisi İrem Sude ELDEN

                                               6.Sınıf Öğrencisi Nisan KAYA

5.Sınıf Öğrencisi Dilem KAYA

                                               6.Sınıf Öğrencisi Güngör İsra AGKOUS

 

 

Satranç turnuvası

Gaziosmanpaşa 3.'sü              4.Sınıf Öğrencisi Mahmut Talha BOZ

                                               3.Sınıf Öğrencisi Ömer Talha BÜYÜKBENLİ

                                               4.Sınıf Öğrencisi Ahmet Kağan YARAR

                                               4.Sınıf Öğrencisi Emir ALTUNBAŞ

                                                4.Sınıf Öğrencisi Efe Zühtü EROĞLU